SZKLANE DRZWI I ZABUDOWY

Idealne do otwartych przestrzeni

Drzwi i Zabudowy Szklane

Świetnie sprawdzają się we wnętrzach gdzie konieczne jest wydzielenie przestrzeni, przy jednoczesnym deficycie światła (przestrzenie typu Open Space lub mieszkania z jednostronną ekspozycją okien). Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na swobodny przepływ światła, ale również nie zmniejsza optycznie przestrzeni. Sprawdzają się też świetnie też jako dopełnienie przestrzeni w stylu Loftowym. Dodatkowo wykonujemy stoliki szklane jak i gabloty w różnych wymiarach. Wykonujemy również drzwi przesuwne do szaf na systemach Laguna i Sewrol, wraz z wypełnieniem szklanym np.: lacobel, nadruk na szkle, lustra.

Przy realizacji szklanych zabudów i drzwi, korzystamy ze szkieł:

float-  tzw.szkło tradycyjne, płaskie. Charakteryzuje się naturalnym zielonkawym odcieniem na krawędziach, tym głębszy jest kolor im grubsza jest krawędź.

optiwhite- typ płaskiego szkła całkowicie pozbawione naturalnego,zielonego odcienia na krawędziach szkła. Tafla szkła Optiwhite tworzy nieskazitelną bezbarwną, transparentną strukturę. Jest niezastąpione przy realizacjach gdzie niezwykle ważne jest maksymalne przepuszczanie światła i zależy nam na pełnym oddaniu rzeczywistych kolorów przedmiotów widocznych za szybą.

ornamentowe- jest to szkło z widoczną, chropowatą powierzchnią. Nadaje pomieszczeniu efekt intymności, jednocześnie przepuszcza strumień światła. Ze względu na ciekawą fakturę powierzchni stwarza wręcz nieograniczone możliwości przy aranżacji przestrzeni.

laminowanych– jest to jedno ze szkieł bezpiezcnych. Powszechnie używane w budownictwie i architekturze – konstrukcje tworzące przegrody, barierki, balustrady itp. 

Galeria zdjęć

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz na co się zdecydować lub potrzebujesz wsparcia profesjonalistów? Nasz zespół chętnie doradzi Ci przy wyborze odpowiedniej oferty. Napisz jak możemy Ci pomóc, a skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się